«

»

مرداد ۱۷ ۱۳۹۰

اولین جلسه پیشکسوتان ورزش با فرماندار شهرستان نطنز برگزار شد

اولین جلسه پیشکسوتان ورزش شهرستان به همت گروه مشاوران جوان فرماندار با حضور فرماندار شهرستان به منظور شناسایی و رفع آسیب ها و مشکلات ورزش شهرستان در روز پنج شنبه مورخ ۱۳/۵/۹۰ در محل دفتر فرماندار برگزار شد .

مهدی سلیمانی فرماندار شهرستان نطنز ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و خیرمقدم بیان داشتند : ورزش به یک موضوع فرهنگی در سطح مدیریت شهرستان تبدیل شده است و با جدیت به موضوع ورزش رسیدگی خواهد شد .

سلیمانی افزود :‌برای رفع مشکلات ورزش نیازمند شناخت نقاط ضعف و قوت هستیم که در این باره باید از نظرات پیشکسوتان این رشته بهره گرفت .

وی ادامه داد : باید توجه ویژه ای به ورزش همگانی و قهرمانی داشته باشیم . در شهرستان از فضای ورزشی خوبی برخوردار هستیم اما متاسفانه شاهد حضور کمرنگ ورزشکاران هستیم

مرتضی ابراهیمی مشاور جوان فرماندار شهرستان نطنز نیز عنوان کرد : باید در بحث ورزش این توصیه رهبر معظم انقلاب که دو مشکل اساسی ورزش را نبود برنامه ریزی کلان و نبود رنگ و بوی فرهنگ در ورزش را سرلوحه کارمان قرار دهیم .

ابراهیم افزود : باید از ظرفیت های موجود بویژه مراکز فرهنگی و مذهبی برای جذب جوانان به ورزش استفاده بهینه کرد .

رئیس اداره تربیت بدنی شهرستان نیز گزارشی از وضعیت فضاهای ورزشی شهرستان و برنامه های این اداره ارائه کرد .

در ادامه جلسه پیشکسوتان ورزش مسائلی همچون نبود جذابیت در فضاهای ورزشی ، هزینه های زیاد استفاده از فضاهای ورزشی ،‌عدم توجه به رشته های ورزشی همچون ورزش باستانی ، کوهنوردی ، دو میدانی و کشتی و نبود برنامه ریزی و عدم استفاده از پیشکسوتان را از جمله مشکلات ورزش شهرستان برشمردند .

در پایان مقرر شد نسبت به پیگیری مصوبات جلسه از طریق اداره تربیت بدنی شهرستان اقدام شود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>