«

»

مرداد ۰۸ ۱۳۹۰

استخر سرپوشیده نطنز پس از سه سال تعطیلی بازگشایی شد

استخر سرپوشیده ‘شهدای خیبر’ شهرستان نطنز پس از سه سال تعطیلی، روز شنبه در آیینی با حضور مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اصفهان بازگشایی شد.

به گزارش ایرنا، معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش نطنز در این آیین اظهار داشت: این استخر سال ۸۲ توسط اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اصفهان احداث و برای بهره برداری به آموزش و پرورش این شهرستان واگذار شده بود.
‘سعید علیشیری’، علت تعطیلی استخر را سانحه آتش سوزی تاسیسات این استخر در سال ۸۷ ذکر کرد و افزود: تعمیر و مرمت این استخر پس از دو سال وقفه، اواخر سال گذشته در دستور کار قرار گرفت.
وی تاکیدکرد: برای بازسازی و تعمیر این استخر، حدود ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده که ۳۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، ۱۵۰ میلیون ریال توسط کمیته برنامه ریزی نطنز و بقیه نیز از سوی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس اصفهان تامین شده است.
علیشیری، ظرفیت پذیرش استخر سرپوشیده شهدای خیبر در هر سانس را ۵۰ نفر بیان کرد.
شهرستان نطنز، با بیش از ۴۰ هزار نفر جمعیت در شمال استان اصفهان و در دامنه رشته کوه های کرکس قرار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>