«

»

خرداد ۲۳ ۱۳۹۰

استخر شنا بادرود و ۳ مشکل پیش پا افتاده

مهر بادرود: استخر شنای بادرود که کمتر از یک سال از افتتاحش میگذرد هر سانس شاهد حضور خیل گسترده ورزشدوستان عزیز از بادرود ومناطق اطراف از اردستان ونطنز تا ابوزیدآباد است .

این استخر زیبا که انصافأ نظیر آن را در سطح استان کم داریم از زمان بدو افتتاح با مشکلاتی پیش پا افتاده روبروست که امیدواریم مسئولین محترم مربوطه جهت رفع این مشکل تدبیری اندیشند.

-بااینکه یک سال است رسمأ این استخر افتتاح شده اما هنوز بانوان از حضور در این استخر به بهانه نبود نجات غریق خانم محرومند که اگر یکی با پای پیاده استان را در طول این یکسال طی میکرد می توانست حداقل بانوئی را بیابد که بعنوان نجات غریق در این مکان به ایفای خدمت بپردازد.

-جکوزی استخر به بهانه نبود اعتبار تکمیل از بدو تأسیس تاکنون مورد بهره برداری قرار نگرفته که امیداست از بخش اندکی ازباقی مانده های اعتبارات استانی کمی هم برای راه اندازی جکوزی موردتصویب قرار گیرد.

– حدود دو ماه است سونای خشک استخر خراب شده ومورد استفاده قرار نمی گیرد که انشاءالله این مهم هم تعمیر ومجدد مورد استفاده مراجعین گرام قرار گیرد.

جکوزی استخر که هنوز آب بخود ندیده

سونای خشک قبل ازخراب شدن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>