«

»

اردیبهشت ۰۷ ۱۳۹۰

توکلی: ادامه حضور تیم فوتبال شرکت نیاز به حمایت مسوولان دارد

توکلی مدیر عامل شرکت فولاد نطنز گفت: تیم فوتبال این باشگاه با مشکلات زیادی روبروست و اگر مسوولان به حل این مشکلات کمک نکنند نمی توانیم در سال آینده به فعالیت در این زمینه ادامه دهیم.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا،’ جواد توکلی’ در جلسه ای با حضور استاندار اصفهان، اظهار داشت: مسوولان شهرستان نطنز تاکنون همکاری لازم را نداشته و از ما بعنوان سرمایه گذار بخش خصوصی در ورزش حمایت نکرده اند.
توکلی با اشاره به اینکه برای انجام هر بازی، ۱۰ میلیون تومان بابت استفاده از زمین چمن هزینه می کنیم، گفت: اگر زمینی در اختیار ما قرار گیرد با احداث یک مجموعه ورزشی می توانیم بسیاری از هزینه ها را کاهش دهیم.
وی همچنین گفت: سهمیه حضور در لیگ دسته اول باشگاههای کشور را از سپاهان نوین خریداری کردیم که در این معامله مسوولان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به ما ضرر زدند.
وی افزود: برای تیمداری در لیگ دسته اول باشگاههای کشور مبلغ پنج میلیارد تومان هزینه کردیم که از این میزان دو میلیارد تومان مربوط به خرید سهمیه سپاهان نوین است.
وی افزود: پس از خرید سهمیه سپاهان نوین متوجه شدیم که امتیاز برخی تیم ها در رقابت های دسته اول زیر یک میلیارد تومان هم خرید و فروش شده است و مسوولان باشگاه سپاهان به جای آنکه به ما کمک کنند به ما ضربه هم زدند.
ابرقویی نژاد رییس هیات فوتبال استان اصفهان نیز، گفت: مشکلات تیم فوتبال فولاد نطنز در جلسه ای با حضور معاون سیاسی وامنیتی استانداری مطرح شده و معاون سیاسی پیگیر حل این مشکلات است.
استاندار اصفهان نیز با اشاره به اینکه فرماندار شهرستان نطنز تغییر کرده است، افزود: مشکلات تیم فوتبال نطنز بزودی با همکاری فرماندار و دیگر مسوولان شهرستان نطنز برطرف خواهد شد.

1 comment

  1. شهروند نطنزی

    درست است که وجود چنین تیمی و موفقیتش برای نطنز حداقل در حد یک افتخار برای شهروندان باشد ولیخ وب است بدانیم که چنینی تیمی زیر نظر بخش خصوصی با چنین کارخانجاتی هست و یک تیم دولتی نیست که از مسئولین توقعات بیش از حد داشته باشد.
    چیزی که زیاد است زمین. اما در مصاحبه های مدیر باشگاه در خبرهای متعدد چنان از همکاری مسئولین شهرستان و استانی صحبت شده است که گویا انتظارات آنها از واگذاری یک زمین هم بیشتر رود. گرچه هزینه ثبت و خرید زمین هم برای این باشگاه و مسئولین مرتبط با آن پولی نیتس.
    خبو است بخش خصوصی روی پای خود تکیه کند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>