«

»

فروردین ۱۸ ۱۳۹۰

بازی تیم فولاد نطنز با همیاری سرنوشت‌ساز است

شجاعی مهاجم تیم فولاد نطنز: بازی ما مقابل همیاری اراک یک بازی سرنوشت ساز به شمار می‌رود زیرا در صورت پیروزی در این بازی تیم ما به میزان قابل توجهی از سقوط حفظ می شود.

مصطفی شجاعی در گفتگو با خبرنگار مهر در اصفهان پیرامون بازی روز جمعه تیمش مقابل همیاری اراک اظهار داشت:‌ همه بازیکنان تیم سرحال هستند و برای این بازی تمرینات خوبی را پشت‌‌سر گذاشته‌‌اند، همیاری نیز یک تیم قعر جدولی است و در این بازی برای پیروزی و رسیدن به میانه های جدول به میدان می‌آید بنابراین بازی سختی در پیش داریم.

وی ادامه داد: همه تلاش خود را به کار می‌گیریم که با کسب پیروزی در این بازی اجازه ندهیم همیاری از تیم ما عبور کند و در جدول رده‌بندی بالاتر از ما قرار گیرد.

مهاجم تیم فولاد نطنز پیرامون نتایج این تیم دسته‌اولی اصفهانی در این فصل مسابقات بیان داشت: باید بگویم در همه بازی‌ها عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشتیم اما از نظر نتیجه نتوانستیم به آنچه مستحقش بودیم برسیم، بدشانسی در فصل جاری گریبان‌‌گیر فولاد نطنز شد و اجازه نداد افکار تاکتیکی سرمربی تیم در زمین اجرا شود.

وی گفت: اگر بتوانیم در این بازی مقابل همیاری اراک نتیجه بگیریم، نیمی از راه عدم سقوط را طی می‌کنیم و در لیگ دسته‌اول می‌مانیم تا برای فصل آینده این مسابقات برنامه‌ریزی کنیم چراکه در بازی‌های آینده می‌توانیم امتیازات لازم را کسب کنیم. همه چیز به این بازی بستگی دارد زیرا شرایط ما از شرایط دیگر تیم‌های قعر جدولی بهتر است.

شجاعی اضافه کرد: ‌رفتن چرخابی به بازیکنان ما شوک وارد کرد و باعث شد که بازیکنان تیم به خود بیایند و برای پیروزی همه تلاش خود را به کار گیرند، امیدوارم در هفته‌های پایانی نتایج خوبی ازآن خود کنیم و با کسب نتیجه در لیگ دسته اول بمانیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>