«

»

فروردین ۱۸ ۱۳۹۰

اتفاقات و بدشانسی‌ها مانع موفقیت تیم فولاد نطنز شد

جلال امیدیان مدافع تیم فوتبال فولاد نطنز: اتفاقات و بدشانسی‌های ما در فصل جاری مانع موفقیت تیم شد.

جلال امیدیان در گفتگو با خبرنگار مهر در اصفهان پیرامون نتایج فولاد نطنز در این دوره از مسابقات لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور اظهار داشت: به نظر من در فصل جاری همه اتفاقات خاص فوتبال و بدشانسی‌های مختلف در تیم ما روی داد و باعث شد که نتوانیم نتایج خوبی در مسابقات لیگ آزادگان کسب کنیم.

وی با بیان اینکه در بسیاری از بازی‌ها پیروزی حق ما بود، تصریح کرد:‌ به دلیل بدشانسی در بسیاری از بازی‌ها نتوانستیم امتیاز بگیریم و تن به باخت دادیم اما این وضعیت ادامه پیدا نمی‌کند و امتیاز بازی‌های باقیمانده به حساب ما واریز می‌شود.

مدافع تیم فولاد نطنز تصریح کرد: ابتدای فصل به امید صعود در مسابقات لیگ به فولاد نطنز پیوستم اما رفته رفته و با نتایج فولاد نطنز، شرایط به گونه‌ای رقم خورد که در حال حاضر برای سقوط نکردن دست و پا می‌زنیم، اگر می‌دانستم قعر جدولی می‌شویم هرگز به فولاد نطنز نمی‌آمدم.

وی با بیان اینکه باقی ماندن در لیگ آزادگان حق فولاد نطنز است، ‌اضافه کرد: امیدوارم با نتیجه‌گیری در بازی‌های آینده شرایط خود در جدول رده‌بندی را بهبود بخشیم و بتوانیم خود را از سقو‌ط حفظ کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>