«

»

اسفند ۲۲ ۱۳۸۹

چرخابی: اگر می ماندم بیمار می شدم

سرمربی مستعفی تیم فوتبال فولاد نطنز گفت: اگر در این تیم می ماندم بیمار می شدم.

حسین چرخابی در گفتگو با ایمنا، پیرامون دلایل استفعایش اظهار داشت: پس از بازی فولاد نطنز با مس رفسنجان احساس کردم که دیگر نمی توانم در این تیم مربیگری کنم، زیرا در صورت ادامه حضور در این تیم بیمار می شدم.

وی افزود: در ۳۰ سال گذشته و دوران مربیگری ام در باشگاههای مختلف هیچ تیمی را ندیده ام که به دلایل نامشخص نتایج ضعیفی همچون فولاد نطنز کسب کند و با این شرایط در چنین جایگاه پایینی در جدول قرار گیرد.

سرمربی سابق تیم فوتبال فولاد نطنز ادامه داد: تیم ما باید در ۷۰ درصد بازی های گذشته به پیروزی می رسید و با اختلاف برد را از آن خود می کرد، اما احساس کردم بازیکنان ما نیاز به یک شوک اساسی دارند به همین دلیل استعفا کردم.

وی با اشاره به اصرار مسوولان باشگاه فولاد نطنز برای ماندنش در این تیم اصفهانی خاطرنشان کرد: با وجود استعفای من، تنهایی مدیرعامل باشگاه زیر بار موافقت با این استعفا نرفت، اما پس از جلسه ها و رایزنی های طولانی مسئولان با این درخواست موافقت کردند و امیر حسین شاهزیدی مربی تیم را به عنوان سرمربی موقت معرفی کردند.

چرخابی اضافه کرد: در حال حاضر به عنوان مسوول تیم های باشگاه فولاد نطنز همکاری می کنم و اعلام می کنم که استعفای من هیچ ربطی به عدم حمایت مسوولان باشگاه نداشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>