«

»

اسفند ۲۴ ۱۳۸۹

تیم ژیمناستیک فولاد نطنز قهرمان دسته یک کشور

مرحله پایانی مسابقات لیگ باشگاه‌های ژیمناستیک کشور با قهرمانی فولاد نطنز در دسته یک و هیات ژیمناستیک تهران در دسته دو به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک، در نخستین روز از برگزاری مرحله پایانی مسابقات لیگ باشگاه های ژیمناستیک کشور در دسته یک فولاد نطنز توانست با مجموع امتیاز ۶۵۶ و ۳۵ صدم در جایگاه اول قرار بگیرد و تربیت بدنی تبریز و هیات ژیمناستیک ارومیه به ترتیب با امتیازهای ۵۹۲/۳۵ و ۵۸۴ در جایگاه های دوم و سوم ایستادند.

در قهرمان قهرمانان نیز ( شش وسیله کار ) نیز میثم جعفری از تربیت بدنی تبریز با امتیاز ۲۹۱/۹ مقام اول را کسب کرد.

رضا دهقان و محمد رمضانپور با کسب مجموع امتیازات ۲۸۳/۷۵ و ۲۴۱/۴۵ به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

در لیگ دسته دو ژیمناستیک باشگاه های کشور بهزیستی هیات ژیمناستیک استان تهران توانست با کسب مجموع امتیاز ۶۲۲/۲۵ در جایگاه نخست این دوره از بازی ها قرار بگیرد.

تیم های خلیج فارس و بهزیستی ایلام نیز با کسب امتیازات ۵۴۴/۵۰و ۵۱۵/۹۰ به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم ایستادند .

در قهرمان قهرمانان دسته دو نیز رضا فرنیا از شرکت شهرک های صنعتی همدان با کسب مجموع امتیاز ۳۰۵/۱ توانست مقام اول را کسب نماید . محمد رضا حمیدی از بهزیستی ایلام و میلاد سماواتی از شرکت شهرک های صنعتی همدان با کسب مجموع امتیازات ۲۷۵/۳۵ و ۲۱۲/۲ به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

این دوره از مسابقات به میزبانی خانه ژیمناستیک شهید آذرپی تهران برگزار می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>