«

»

اسفند ۱۳ ۱۳۸۹

تساوی و ادامه کسب نتایج نا امید کننده

تیم فولاد نطنز در حالی امروز با تاخیر ۴۵ دقیقه ای به میدان رفتند که به خاطر بارش برف شدید شب قبل زمین دچار اب گرفتگی شده بود که با تلاش عده ای از کارگران کارخانه فولاد و اهالی شهر نطنز آب داخل زمین را تخلیه و شرایط را برای برگزاری مسابقه فراهم کردند.

بازی در حالی شروع شد که فولاد نطنز ۳ بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشت سید رضا طلبه،شهریار شیروند وجمال حق شناس غایبان فولاد بودند

.

در نیمه اول بازی بیشتر در دست فولاد نطنز میزبان بود که موقیت های زیادی روی دروازه مس رفسنجان خلق کردند ولی با بی دقتی بازیکنان فولاد موقعیت ها به هدر رفت.البته تیم مس رفسنجان هم موقعیت های داشت از جمله ضربه ایستگاهی که مصطفوی دروازبان فولاد توپ را از زیر طاق دروازه بیرون کشید.

بازی در نیمه دوم نیز در دست تیم فولاد نطنز بود که بازهم موقعیتهای زیادی داشت که بازیکنان قدر این توپ ها را ندانستند و در بعضی از صحنه ها نیز حسین چرخابی نا رضایتی خود را از شاگردانش با شوت کردن بطری آب و برف های کنار زمین نشان می داد.در ضمن یکی از بازیکنان مس رفسنجان در این بازی کارت زرد دوم را از البرز حاجی پور دریافت و اخراج شد.

حواشی بازی:

نکته جالب در اول بازی حضور فعال مهندس تنهایی در زمین چمن و کمک کردن در تخلیه آب زمین بود.

هر دو تیم از شرایط بد زمین چمن ناراضی بودند.

در نیمه اول تیم فولاد با لباس اول خود قرمز رنگ وارد زمین شد و تیم مس رفسنجان با لباس سفید مشکی که با توافق دو تیم به خاطر خیس شدن لباس ها در نیمه دوم فولاد با لباس های سفید و مس بالباس های نارنجی سفید وارد زمین شدند.

در اوایل نیمه دوم با خطای یکی از بازیکنان فولاد بازیکن مس در قسمتی که آب گرفتگی شدیدی داشت افتاد و به طور کامل خیسس شد.

هر دو تیم سه تعویض خود را در این بازی انجام دادند.

بعد از اخراج بازیکن مس پس از پوشیدن لباس گرم روی نیمکت نشست و پس از اعتراض ۵ دقیقه ای تماشاگران از این موضوع داور چهارم بازیکین را به سمت رختکن راهنمایی کرد.

گزارش تصویری این بازی تا دو روز آینده بر روی سایت قرار می گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>