«

»

بهمن ۱۰ ۱۳۸۹

چرخابی: هنوز شانس داریم

تیم فوتبال فولاد نطنز که در حال حاضر با ۱۵ امتیاز در رده یازدهم جدول رده‌بندی گروه نخست لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور قرار دارد، این هفته هم نتوانست مقابل داماش صدرنشین به پیروزی برسد.

حسین چرخابی، سرمربی تیم فولاد نطنز در گفتگو با ایمنا پیرامون تساوی تیمش مقابل داماش گیلان گفت: از نظر فوتبالی، عملکرد قابل قبولی از خود ارائه کردیم و نیم‌فصل دوم بازی خوبی کردیم اما نمی‌دانم چرا دوران بدشانسی ما به پایان نمی‌رسد؛ طبق نظر تماشاگرانی که در ورزشگاه حضور داشتند، هیچ کس باور نمی‌کرد که فولاد نطنز صدرنشین لیگ برتر نیست.

وی ادامه داد: تیم داماش از دقیقه ۵۰ به بعد تنها وقت تلف می‌کرد تا نتیجه را حفظ کند و باید توجه داشت که در این بازی داوری هم تاثیر بسیاری در نتیجه داشت و بسیار ضعیف عمل کرد؛ داور در این بازی ۲ پنالتی صد در صد را برای ما نگرفت و به وقت تلف کردن تیم مقابل بی‌توجه بود.

سرمربی تیم فولاد نطنز به شرایط تیمش اشاره کرد و ادامه داد: ۳ بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشتیم و هنوز نتوانسته‌ایم به جز روح‌الله بیگدلی بازیکنی را اضافه کنیم اما به دنبال بازیکنانی هستیم و در روزهای آینده این بازیکنان به جمع ما اضافه می‌شوند.

وی اضافه کرد: اگر با همین روند بازی کنیم، می‌توانیم در عرض چند هفته، صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر را ازآن خود کنیم اما نباید فراموش کنیم که باشگاه فولاد نطنز یک باشگاه تازه تاسیس است و برای رسیدن به شرایط مطلوب، به زمان احتیاج دارد بنابراین تا آخرین لحظه در این تیم تلاش می‌کنیم.

چرخابی در پاسخ به این سئوال که آیا فولاد نطنز همچنان برای صعود به لیگ برتر شانس دارد، اضافه کرد: هیچ گاه از تلاش دست بر نمی‌داریم و مطمئن باشید که تا آخرین لحظه شانس داریم و اصلا به مسائل دیگر فکر نمی‌کنیم تا فولاد نطنز را تبدیل به قطب سوم فوتبال اصفهان کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>