«

»

بهمن ۲۶ ۱۳۸۹

چرخابی: هراسی از برکناری ندارم

تیم فولاد نطنز که روز یکشنبه مقابل شهرداری بندرعباس به تساوی دست یافت، در حال حاضر و با ۱۶ بازی در جایگاه سیزدهم جدول چهار تیمی گروه الف لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور قرار دارد و نتایج ضعیفی در این دوره از مسابقات کسب کرده است.

حسین چرخابی، سرمربی تیم فولاد نطنز در گفتگو با ایمنا با انتقاد از برخی اظهارات خبرنگاران رسانه‌های گروهی در مورد نتایج فولاد نطنز اظهار داشت: برخی خبرنگاران با وجود اینکه در بازی‌های ما حاضر نیستند و بازیها را از نزدیک تماشا نمی‌کنند در مورد نحوه بازی‌های ما اظهار نظر می‌کنند.

وی با بیان اینکه در بازی روز یکشنبه تیم شهرداری حتی یک موقعیت گل هم نداشت، تصریح کرد: در آن بازی تیم ما نزدیک به ۶ موقعیت گل داشت اما به دلیل بدشانسی نتوانست به گل دست یابد و تنها به دلیل گل به خودی، مجبور به تحمل تساوی در این بازی شدیم.

سرمربی تیم فولاد نطنز در مورد بدشانسی‌های تیمش ادامه داد: از فاصله ۲۵ متری دروازه خود گل خوردیم و متاسفانه این گل توسط بازیکن خودمان وارد دروازه شد اما با این وجود هنوز معتقدم می‌توانیم به صدر جدول برسیم زیرا برای رسیدن به صدر جدول هیچ چیزی کم نداریم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا با این نتایج نگران برکناری نیستید، بیان داشت: نگران برکناری‌ام نیستم زیرا در حال حاضر هم می‌توانم تیم را به صدر جدول برسانم و مشکلی در این زمینه ندارم؛ تا زمانی که در تیم فولاد نطنز هستم به کارم ادامه می‌دهم و می‌دانم که مدیران باشگاه تعیین کننده همه چیز هستند.

چرخابی اضافه کرد: برخی بازیکنان تمرکز کافی ندارند؛ تیمی که به باخت عادت کند، با ترس به میدان می‌رود و ما باید این مسئله را حل کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>