«

»

بهمن ۱۹ ۱۳۸۹

چرخابی: فولاد نطنز با بدشانسی مواجه است

سرمربی تیم فولاد نطنز گفت: تیم ما در حال حاضر با بدشانسی مواجه شده و گل تیم مقاومت در بازی روز یکشنبه روی یک حادثه به ثمر رسید.

حسین چرخابی در گفتگو با خبرنگار مهر در اصفهان پیرامون بازی تیمش مقابل مقاومت سپاسی شیراز اظهار داشت: اگرچه در این بازی برای پیروزی به میدان رفته بودیم اما نتوانستیم به این هدف خود دست یابیم و روی یک اشتباه کوچک از مدافعان خود گل خوردیم و پس از آن نیز نتوانستیم گل خورده را جبران کنیم.

وی با اشاره به اشتباه بازیکنان تیمش در این بازی ادامه داد: اگر بازیکنان تیمم اشتباه نمی‌کردند، می‌توانستیم گل به ثمر برسانیم زیرا گل تیم مقاومت در زمانی به ثمر رسید که مصطفی شجاعی، بازیکن تیم ما نتوانسته بود توپ را وارد دروازه کند و یک موقعیت حتمی گل را از دست داده بود.

سرمربی تیم فولاد نطنز در مورد مقاومت تصریح کرد: اگرچه این تیم در حال حاضر صدرنشین لیگ است اما بازی روز یکشنبه دو تیم یک بازی پایاپای بود و تیم ما اجازه نداد مقاومت برنامه‌های تاکتیکی را در زمین خودش اجرا کند.

وی اضافه کرد: طی دو هفته آینده مسابقات لیگ دسته اول آزادگان، در دو بازی خانگی میزبان هستیم و تلاش می‌کنیم در این بازیها باخت خود را جبران کنیم و هنوز به آینده امید داریم زیرا فولاد نطنز یکی از تیمهای خوب لیگ دسته اول به شمار می‌رود و در حال حاضر از بدشانسی رنج می‌برد.

1 comment

  1. مسعود

    سلام.
    تا کی و تا کجا باید صبر کرد و حسرت خورد.
    دیگه چند تا بازی مگر مونده که بازهم امید واری؟
    من فکر می کنم اگر فولاد همینجوری تلاش کنه!!!!! می تونه بها افتضاح تمام به دسته دو و حتی با کمی تلاش بیشتر به دسته های پایینتر سقوط !@!!!کنه.اینکه چرخابی مافیایی عمل می کنه قبول ولی شما اگر دلسوزید فکری کنید.موفق باشی آقای چرخابی پر ادعا……

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>