«

»

بهمن ۱۶ ۱۳۸۹

چرخابی: حتی تیم‌های انتهای جدولی هم مدعی هستند

بازی روز یکشنبه تیم فولاد نطنز مقابل مقاومت سپاسی را می‌توان به عنوان یکی از مهم ترین بازی‌های این هفته مسابقات لیگ دسته اول باشگاه های کشور ارزیابی کرد.

حسین چرخابی، سرمربی تیم فولاد نطنز اصفهان در گفتگو با ایمنا پیرامون بازی تیمش مقابل مقاومت سپاسی شیراز اظهار داشت: مقاومت تیمی است که به دلیل اینکه تجربه حضور در مسابقات لیگ برتر را دارد، تلاش می‌کند که بار دیگر به لیگ صعود کند و خود را در جمع تیم‌های لیگ برتری محک بزند.

وی با بیان اینکه تیم ما در بازی فردا برای اولین بار در طول فصل همه بازیکنانش را در اختیار خود دارد، ادامه داد:‌ در بازی فردا می‌توانیم از بین بازیکنان خود، ترکیب دلخواه را به میدان بفرستیم زیرا نه بازیکن محروم داریم و نه مصدوم.

سرمربی تیم فولاد نطنز در مورد بازی‌های آینده تیمش گفت: پس از بازی با مقاومت دو بازی در خانه به مصاف حریف می‌رویم و امید بسیاری به کسب امتیاز این بازی‌ها داریم ضمن اینکه با توجه به شرایط جدول رده‌بندی و اختلافات امتیازی، رسیدن به صدر جدول غیر ممکن نیست.

وی اضافه کرد: در فصل جاری همه تیم‌های حاضر در لیگ آزادگان مدعی قهرمانی هستند و می‌توانند صدر جدول را در اختیار خود را بگیرند اما فولاد نطنز تیمی است که برنامه‌ریزی طولانی مدت را در دستور کار خود قرار داده و قرار است در سال‌های آینده به عنوان قطب جدید فوتبال کشور مطرح شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>