«

»

بهمن ۱۷ ۱۳۸۹

و بازهم استخر شنای بادرود

منبع: وبلاگ کویر بادرود

از قرار معلوم بعضی از مسئولین محترم استخر بادرود از رفتار برخی از مسئولین شهر در مورد استفاده از استخر گله دارند، راویان چنین روایت می کنند که بعضی از این مدیران محترم از رودربایستی طرف مقابل و نفوذ خود سوء استفاده می کنند و انتظار دارند تا هفت نسل پشتشان بواسطه شناس بودن و حق مسئولیت باید از امکانات استخر رایگان استفاده کنند! البته از حق نگذریم تعداد این نوع مدیران شاید به دو سه مورد هم نرسد اما همین تعداد کم هم باعث تخریب و از بین رفتن وجهه دیگر مسئولین و مدیران محترم منطقه می شود! انصافاً درست نیست بخاطر اینکه پرستیژ مدیریتی خودمان را به رخ فک و فامیل بکشیم و بهشان بفهمانیم بله ما هم می توانیم، به چنین رویه های ناپسندی رو بیاوریم!

نکته دوم اینکه گویا برخی از شناگران با پایان یافتن فرصت شنا، حاضر به ترک محل استخر نیستند و باید با خواهش و تمنا و التماس و من بمیرم و تو بمیری و … این دوستان را از استخر خارج کرد! ما که اعتقاد داریم علاقه شدید این دوستان به ورزش عامل اصلی این تاخیر است اما باور بفرمائید با یکی دو دقیقه دیر بیرون آمدن از استخر نه هنری کرده ایم و نه کار شاقی انجام داده ایم که بخواهیم در بزم دوستانه مان بعنوان گزارش عملکرد روزانه خود از آن تعریف و تمجید کنیم، پس چه بهتر حتی ده دقیقه قبل از پایان زمان شنا، با اراده آهنین خود از استخر خارج شده و با فراغ بال و خوشی حال راهی منازل شویم!

نکته سوم: شوخی و بگو و بخند و زیرآبی رفتن!!!- نه به معنای اداری آن- تا حد زیادی طبیعی و عادی به نظر می رسد، اما وای بر آن وقتی که یکی نمکش زیادی شور شود و بخواهد با حرکات آرتیستی، عنوان شومن استخر را به خود اختصاص دهد!!! شوخی و سروصدا و جاروجنجال تا زمانی قابل قبول است که مزاحمتی برای اطرافیان درپی نداشته باشد، باور بفرمائید همه می خواهند از بودن در استخر لذت ببرند پس برای لذت خودمان، آسایش دیگران را برهم نزنیم!

بنده به ضرس قاطع اعلام می کنم هیچ یک از خوانندگان محترم وبلاگ کویر از این دست آدمهایی که در این مطلب وصف شدند نیستند ولی از همه این دوستان عاجزانه تقاضا داریم در راه فرهنگ سازی و رفع مشکلات اینچنینی با عنوان کردن این مباحث در جمعهای مختلف و نشستهای دوستانه دین خود را ادا کنند…

حسن ختام مطلب ما بازهم کاریکاتوری از م- ع- رجبی…


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>