«

»

بهمن ۰۲ ۱۳۸۹

ساکت: موفقیت های ما هیچ ربطی به تاج ندارد

موضوعات مطرح شده مبنی بر حمایت مهدی تاج از تیم های اصفهانی این بار با واکنش تند مدیرعامل سپاهان اصفهان روبرو شد.

به گزارش سرویس ورزشی برنا، چنین صباحی است که در محافل ورزشی موضوع حمایت مهدی تاج نایب رییس فدراسیون فوتبال از تیم های اصفهانی مطرح است تا جایی که تنی چند از مربیان و مدیران لیگ برتری به این موضوع اشاره داشتند.

جالب اینکه در برابر چنین جوی تیم های اصفهانی سیاست سکوت پیشه کرده بودند و مهدی تاج نیز واکنشی نشان نمی داد. اما سرانجام این حالت از بین رفت و محمدرضا ساکت در مجمع عمومی هیات فوتبال استان اصفهان نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

مدیرعامل سپاهان در این خصوص اظهار داشت: حضور تاج در فدراسیون فوتبال هیچ غنیمتی برای اصفهان و فوتبال اصفهان محسوب نمی شود. چراکه ایشان یک چهره ملی هستند که ما وی را غنیمتی برای فدراسیون و ورزش ایران می دانیم نه برای ورزش اصفهان.

وی افزود: به این موضوع از این جهت اشاره می کنم که متاسفانه در فضای نا مطلوب ورزش کشور شاهد بوده و هستیم که موفقیت های مختلف ورزش و باشگاه های فوتبال و فوتسال استان را متوجه حضور اصفهانی ها در فدراسیون می کنند. شخصیت تاج به وی اجازه نمی دهد که کوچکترین حمایت، سمت و سو و یا گرایشی را در حوزه های منطقه ای اعمال کند.

وی افزود: تاکنون باشگاه های سپاهان ، ذوب آهن ، فولاد ماهان ، فیروز صفه، و فولاد نطنز هیچ مطالبه ای از مهدی تاج نداشته اند و نخواهند داشت و وی هم پاسخگوی هیچ مطالبه ای نبوده است. هر آنچه اتفاق افتاده به طور جد نتیجه تلاش استان، مدیران و باشگاه های اصفهان بوده است. لذا بی انصافی و یک تهمت ناجوانمردانه است که این موفقیت ها را به مسائلی نامربوط ربط دهیم.

ساکت تصریح کرد:تاکنون مجموعه ما، و دیگر باشگاه ها و شخص مهدی تاج در این موارد سکوت کرده ایم و جواب این تهمت ها را نداده ایم، اما این دوستان باید در آن دنیا پاسخ گوی تهمت های ناروایی که می زنند باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>