«

»

بهمن ۱۶ ۱۳۸۹

مصطفی شجاعی: دست پر از شیراز باز می‌گردیم

تیم دسته اولی فولاد نطنز امشب راهی شیراز می‌شود تا در دیداری حساس به مصاف تیم صدرنشین لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور برود.

مصطفی شجاعی، مهاجم تیم فولاد نطنز در گفتگو با ایمنا پیرامون بازی روز یکشنبه تیمش مقابل مقاومت سپاسی اظهار داشت: مقاومت هم از نظر روحی و هم از نظر تیمی وضعیت مناسب‌تری نسبت به فولاد نطنز دارد بنابراین در زمین خود با انگیزه به مصاف ما می‌آید و با تجربه لیگ برتری خود ممکن است کار را برای ما سخت کند.

وی ادامه داد: با وجود دشوار بودن این بازی، تیم ما از هفته گذشته به هماهنگی مورد نظر کادر فنی تیم رسیده و با اضافه شدن روح‌الله بیگدلی، حساب ویژه‌ای بر ۳ امتیاز ۳ بازی آینده پیش‌روی خود کرده‌ایم تا پس از پیروزی در آن، صدر جدول را به اختیار خود در آوریم.

مهاجم تیم فولاد نطنز در مورد مشکلات بازیکنان فولاد نطنز تصریح کرد: با توجه به تغییرات راس باشگاه، طبیعی است که برخی بازیکنان هنوز طلب خود را دریافت نکرده باشند اما مطمئن هستیم که با پیروزی در این بازی، همه طلب‌های خود را دریافت می‌کنیم.

شجاعی با بیان اینکه حضور حسین چرخابی در فولاد نطنز یکی از دلایل اصلی ماندنم در این تیم دسته اولی به شمار می‌رود، گفت: در ابتدای فصل پیشنهادهای بسیاری از تیم‌های مختلف داشتم اما به دلیل حضور چرخابی در فولاد نطنز، این تیم را انتخاب کردم؛ از انتخابم پشیمان نیستم و می‌دانم که با دو پیروزی، می‌توانیم پس از هفته‌ها به صدر جدول برسیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>