«

»

بهمن ۰۹ ۱۳۸۹

داستان دنباله دار استخر شنای بادرود

منبع: وبلاگ کویر بادرود

انگار داستان دنباله دار استخر شنای بادرود تمامی ندارد و به قول عادل خان این سوژه پرحرف و حدیث، قرار است هر از چندگاهی در وبلاگ ما خودنمایی کند، از آن انتظار طولانی مدت برای اتمام کار استخر و در ادامه افتتاح های چندین و چندباره این استخر که بگذریم، چند صباحی است که جماعت نسوان افتخار آب تنی در این استخر انصافاً زیبا و مجهز را ندارند و حالا حالاها باید صابون به دلشان بزنند و جنبش های فمنیستی راه بیندازند تا بلکه دل مسئولین به رحم آید و عنایتی بکنند!!!

از حق نگذریم استخر بادرود چیزی از حتی بهترین استخرهای کشور کم ندارد و به نوبه خود توانسته پاسخگوی نسل جوان بادرود باشد و ما از این بابت ثناگو و دعاگوی مسئولین محترم و دست اندرکاران این بخش هستیم، اما در این بین بعد از بهره برداری استخر به گوش می رسید که تا اطلاع ثانوی و استخدام ناجیان غریق مونث، امکان استفاده بانوان بادرودی از این استخر میسر نمی باشد ولی علت سوژه شدن مجدد این استخر از آن جهت است که دلیل جالب دیگری برای عدم استفاده بانوان از استخر به گوش ما رسیده است!

طبق شنیده های ما، علت اصلی این امر نه فقط فقدان نجات غریق بانو، بلکه مخالفت یکی از مسئولین محترم بخش!!! به دلیل امکان سوء استفاده برخی ها از حضور بانوان محترمه در استخر می باشد! این غیرت و مصلحت اندیشی درست! اما مسئول محترم! یعنی واقعاً تنها راه جلوگیری از سوء استفاده برخی ها، عدم استفاده بانوان محترمه از این امکانات می باشد؟؟؟ آیا واقعاً درست است که هرگاه ما با مسئله ای روبرو شویم به جای حل آن صورت مسئله را پاک کنیم؟؟؟ این همه استخر در این مملکت وجود دارند، آن وقت فقط استخر شهر ما باید با این محدودیت روبرو باشد؟ ما نمی دانیم این نوع نگاه مسئولین غیربومی به بادرود برخاسته از چیست چرا که یکی از همشهریان همین مسئول محترم که هفت هشت سال پیش ریاست یکی از بانکهای بادرود را بر عهده داشت در برابر انتقاد خود بنده از ایشان در بانک که چرا برای رفاه حال همشهریان دستگاه های خودپرداز تعبیه نمی کنید، اعلام کردند که به دلیل نبود فرهنگ استفاده از این امکانات در بین شهروندان دستگاه خودپرداز نصب نمی شود، البته ما آن روز پشت لبمان سبز بود و چیزی نگفتیم ولی درست با تعویض ایشان، دستگاه خودپرداز نیز در بادرود نصب شد و خیلی دلمان میخواست یک بار آن آقای محترم را ببینم و بگویم … بی خیال!!!

خلاصه بر فرض وجود چنین افرادی در بادرود که دارای نیت پلیدی باشند، راه حل این مسئله، پاک کردن صورت مسئله و محروم کردن بانوان محترم از این امکانات نیست، بلکه اتخاذ تدابیر لازم برای جلوگیری از وقوع چنین حوادثی است! علاوه بر بازرسی بدنی، نصب دستگاههایی که قابلیت شناسائی دستگاههای الکترونیکی و دیجیتالی را دارند می تواند در این امر راهگشا باشد!!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>