«

»

بهمن ۲۴ ۱۳۸۹

تساوی خانگی و نتایج نا امید کننده فولاد نطنز

فولاد نطنز ۱ – شهرداری بندرعباس ۱

تیم فولاد نطنز در حالی در این بازی خانگی به میدان رفت که برای کنده شدن از ته جدول به برد در این بازی نیاز داشت.تیم فولاد بازی را با حمایت تماشاچیان خود خوب آغاز کرد و در همان نیمه اول موقعیت های زیادی را از دست داد از نکات قابل توجه نیمه اول اعتراض شدید کادر فنی تیم شهرداری بندر عباس به قضاوت این دیدار بودی که در بعضی موارد مربی خارجی تیم شهرداری تا میانه های میدان به زمین بازی وارد می شد.

در ابتدای نیمه دوم باز این تیم فولاد بود که بازی را خوب شروع کرد و روی یک ضربه ی ایستگاهی با ضربه سر هادی جعفری دردقیقه ۵۹ توپ وارد دروازه تیم شهرداری شد بعد از این گل موقعیت های خوبی تیم فولاد داشت که انها را از دست داد تا در آخر بازی حسرت آنها را بخورد.در دقایق پایانی بود که توپی به روی دروازه تیم فولاد ارسال شد و معلوم نشد این توپ چگونه وارد دروازه شد و نتیجه بازی به تساوی کشیده شد.

حواشی بازی:
بعد از تساوی بازی هواداران فولاد با شعارهای خواستار جدایی حسین چرخابی از تیم فولاد نطنز شدند که چرخابی با حرکات سر گوی موافقت خود را اعلام کرد و بعد از اتمام بازی به سرعت بدون اینکه به بازیکنانش دلداری دهد به رختکن رفت حال باید منتظر ماند و دید ایا تغییری در کادر فنی تیم داده می شود یا خیر!

از حرکات زشت بازیکنان نیمکت نشین تیم شهرداری بندر عباس بعد از به ثمر رسیدن گل تساوی نمی توان چشم پوشی کرد که در آخر یکی از اعضای کادر فنی بابت این حرکات از تماشاچیان عذرخواهی کرد.
به دلیل نتایج ضعیف تیم فولاد نطنز استقبال چندانی از این بازی نشد.

—-

کانون هواداران فولاد نطنز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>