«

»

بهمن ۰۳ ۱۳۸۹

بیگدلی: احساس کردم فولاد نطنز بهترین گزینه برای من است

مهاجم سابق تیم مس کرمان با پایان یافتن دوران مصدومیت خود، راهی تیم فولاد نطنز شد تا با این تیم اصفهانی بار دیگر موفقیت را تجربه کند.

روح‌الله بیگدلی در گفتگو با ایمنا پیرامون دلایل قطع همکاری با فولاد خوزستان و حضورش در تیم دسته اولی اصفهانی اظهار داشت: در این فصل چند بار مصدوم شدم و با توجه به این مصدومیت‌های متوالی احساس کردم که نمی‌توانم در این شهر موفق شوم بنابراین پس از صحبت با چرخابی احساس کردم که فولاد نطنز بهترین گزینه‌ام به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه تیم فولاد نطنز در فصل جاری بازیکنان بزرگی را به خود جذب کرده است، تصریح کرد: بازیکنان بزرگی در این تیم اصفهانی به میدان می‌روند و با وجود شرایطی که فولاد نطنز با آن مواجه است، کسب یک پیروزی می‌تواند بازیکنان تیم را از نظر روحی بهبود بخشد.

مهاجم فولاد خوزستان ادامه داد: اگرچه کار سختی در پیش داریم اما تنها به بالای جدول فکر می‌کنیم و کسب پیروزی در دیدارهای آینده را مد نظر خود قرار می‌دهیم؛ در هفته‌های گذشته چند پیشنهاد خوب از تیم‌های لیگ برتری داشتم اما با توجه به مصدومیتم نتوانستم به این تیم‌ها بپیوندم و از فصل نقل‌و انتقالات لیگ جا ماندم.

وی پیرامون بازی‌های فولاد نطنز و بازی این هفته تیمش مقابل داماش گیلان اضافه کرد: در روزهای گذشته با بهبود مصدومیتم به تمرینات تیم اضافه شدم و به هماهنگی نسبی با سایر بازیکنان رسیده‌ام؛ بازی روز جمعه مقابل داماش گیلان بازی سختی برای دو تیم به شمار می‌رود اما تلاش می‌کنم که در این بازی عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>