«

»

بهمن ۰۶ ۱۳۸۹

مدیرعامل جدید باشگاه فولاد نطنز: برای استفاده از تجربیاتم مدیرعامل شدم

الله‌یار تنهایی مدیرعامل جدید باشگاه فولاد نطنز گفت: سیاست هیئت مدیره باشگاه بود که از تجربیاتم برای مدیریت باشگاه فولاد نطنز استفاده شود.

الله‌یار تنهایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: مدیرعامل قبلی باشگاه برای خرید امتیاز تیم سپاهان نوین و راه‌اندازی این باشگاه تازه تاسیس زحمات زیادی را متقبل شد اما نظر هیئت مدیره، تغییر در سمت مدیرعاملی باشگاه بود.
وی با اشاره به اهداف راه‌اندازی باشگاه فولاد نطنز تصریح کرد: نخستین اولویت ما ایجاد فرهنگ ورزش و شور و هیجان ناشی از این حوزه در سطح منطقه بود.

تنهایی با بیان اینکه هدف از تشکیل تیم فوتبال فولاد نطنز راهیابی این تیم به لیگ برتر فوتبال است، اضافه کرد: بر اساس این هدف، امتیاز تیم دسته یکی سپاهان نوین خریداری شد و با توجه به سرمایه‌گذاری انجام شده صعود به لیگ برتر دور از انتظار نیست.

وی با اشاره به نتایج تیم فوتبال فولاد نطنز در نیم فصل نخست لیگ دسته یک افزود: آن گونه که هیئت مدیره انتظار داشته‌اند، نتیجه نگرفته‌ایم که دلایل مختلفی برای این موضوع وجود دارد که کارشناسی می‌شود.

تنهایی با ادامه داد: تمهیدات مختلفی برای تقویت تیم فولاد نطنز برای حضور در ادامه مسابقات در نظر گرفته شده است و امیدواریم این تیم در بازی‌های باقی مانده نتایج قابل قبولی کسب کند.

وی با اشاره به زیر پوشش قرار دادن رشته‌های دیگر در این باشگاه تاکید کرد: اولویت ما پشتوانه‌سازی و تشکیل تیم‌های پایه است اما در مورد تیم‌داری در سایر رشته‌های ورزشی، فعلا با توجه به وضعیت تیم فولاد نطنز، برنامه‌ای برای ورود به رشته‌ دیگری نداریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>