«

»

بهمن ۰۲ ۱۳۸۹

هادی جعفری:‌ بازیکنان جوان نمی دانند در چه سطحی کار می‌کنند

بازیکن تیم فولاد نطنز اصفهان از شرایط روحی بازیکنان جوان تیم انتقاد کرده و جوانی را دلیل اصلی وجود برخی ضعف‌ها در تیم فولاد نطنز عنوان می‌کند.

هادی جعفری، بازیکن تیم فولاد نطنز در گفتگو با ایمنا پیرامون نتایج تیم اصفهانی در هفته‌های گذشته اظهار داشت: از نتایج تیم راضی نیستم و با توجه به باخت تیم ما در هفته گذشته، روحیه بازیکنان ضعیف شده است اما مطمئن باشید از بازی نخست نیم فصل اول لیگ برتر نتایج خوبی کسب می‌کنیم.

وی افزود: با کسب یک پیروزی خانگی می‌توانیم شرایط روحی بازیکنان را بهبود بخشیم و با توجه به اینکه از ۴ بازی آینده ۳ بازی در داخل خانه برگزار می‌شود، می‌توانیم با کسب امتیاز این بازی‌ها، خود را به صدر جدول برسانیم.

بازیکن تیم فولاد نطنز اصفهان در مورد گروه فولاد نطنز در مسابقات لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور ادامه داد: در حال حاضر نمی‌توان در مورد تیم‌های مدعی سخنی به میان آورد زیرا با یک پیروزی شرایط جدول به هم می‌ریزد و اگرچه بازی‌ها جذابیت بسیاری دارد اما تیم‌ها با شرایط دشواری مواجه هستند.

وی با بیان اینکه نبود محرومان و مصدومان تیم در نتایج ما تاثیرگذار بود، بیان داشت: بازیکنان ملی‌پوش یک روز قبل از مسابقه به جمع ما اضافه می‌شوند و تا بیایند با سایر بازیکنان هماهنگ شوند، زمان بسیاری از بین می‌رود.

جعفری با انتقاد از بازیکنان جوان تیم اضافه کرد: برخی بازیکنان ما تنها می‌خواهند در زمین به میدان بروند و نمی‌دانند که در چه سطحی بازی می‌کنند؛ بازی‌های فولاد نطنز در ورزشگاه صفائیه مبارکه برای تیم ما بهتر بود و ما در این دیدارها نتایج بهتری کسب می‌کردیم زیرا هم تعداد تماشاچیان تیم بیشتر بود و هم بازیکنان با زمین صفائیه آشناتر بودند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>