«

»

بهمن ۰۴ ۱۳۸۹

باخت تیم فولاد نطنز در بازی تدارکاتی با فولاد سپاهان

دو تیم فولاد نطنز و فولاد مبارکه سپاهان در بازی تدارکاتی که امروز در ورزشگاه شهید منوچهری نطنز برگزار شد به مصاف هم رفتند که در آخر با نتیجه ی ۲ بر ۰ به نفع فولاد سپاهان به پایان رسید.

در این بازی که امیر قلعه نوعی با بازیکنان سر شناسی همچون غلامرضا عنایتی،احمد جمشیدیان،جانواریو،جواد کاظمیان و … به مصاف تیم فولاد نطنز آمده بود در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید البته در نیمه اول فولاد نطنز با شوت های علی مرزبان بازیکن ملی پوش خود دو بار توپ را به تیر دروازه سپاهان کوباند و دروازه سپاهان را به شدت تهدید کرد ولی شانس با او یار نبود و بارها با حرکت های بازیکنان دروازه تیم حریف تهدید شد.

تیم فولاد نطنز در نیمه اول بهتر از حریف بازی کرد.

در بین دو نیمه دو تیم به رختکن نرفتند و در زمین استراحت کردند امیر قلعه نویی برای بازیکنان خود در بین نیمه صحبت های را انجام داد با شروع نیمه دوم این تیم نطنز بود که به حملات خود ادامه داد و سرانجام مسعود گیاهچیان با دروازه بان تک به تک شد و توپ را درون دروازه ی سپاهان جای داد. بعد از این گل سپاهان فشار زیادی روی دروازه ی فولاد نطنز آورد و سرانجام صاحب یک پنالتی شد که توپ را احمد جمشیدیان به گل تبدیل کرد.بعد از این گل بازی به حالت تعادل رسید و این تیم سپاهان بود که در دقایق اضافه نیمه دوم توسط جواد کاظمیان به گل دوم دست پیدا کرد و پیروز این میدان شد.

بعد از بازی امیر قلعه نویی مورد تشویق تماشاچیان نطنزی قرار گرفت و او نیز ابراز احساسات خود را با تشویق تماشاچیان نشان داد.

استقبال خوبی از این بازی که در هوای سرد این روزهای نطنز انجام شد بعمل آمده بود.

کانون هواداران فولاد نطنز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>