«

»

بهمن ۲۴ ۱۳۸۹

آیا امروز آخرین شانس چرخابی است

فوتبال اصفهان روزهایی را به یاد دارد که تیمهای تحت هدایت چرخابی روی دور برد افتاده اند و همچنین روزهایی که تیمهای او به بحران عدم نتیجه گیری خورده اند.

به گزارش ایمنا تیم فوتبال فولاد نطنز امروز در شرایطی به مصاف تیم شهرداری بندرعباس می رود که به شدت به امتیازات این دیدار حساس نیازمند است و دو گام بیشتر تا قعر جدول فاصله ندارد.

متاسفانه نماینده دسته اولی فوتبال استان اصفهان این روزها شرایط خوبی را در جدول رده بندی گروه اول لیگ دسته اول تجربه نمی کند و تیم حسین چرخابی به نظر روی دور نتیجه نگرفتن افتاده است.

به نظر می رسد دیدار امروز تیمهای فولاد نطنز و شهرداری بندرعباس جزو آخرین شانسهای چرخابی باشد و او به خوبی به این موضوع واقف است.

بایستی منتظر ماند و دید آیا چرخابی و تیمش باز هم می خواهند بدون امتیاز مستطیل سبز را ترک کنند و آیا در صورت چنین اتفاقی باز هم مدیران فولاد نطنز حاضرند به چرخابی اعتماد کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>