«

»

دی ۲۶ ۱۳۸۹

چرخابی: فولاد نطنز زیر سایه سپاهان و ذوب‌آهن قرار گرفته‌ است

سرمربی تیم فوتبال فولاد نطنز گفت: فوتبال اصفهان در در دو تیم سپاهان و ذوب‌آهن خلاصه شده و تیم فولاد نطنز در سایه بی‌مهری قرار گرفته است.

حسین چرخابی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: فولاد نطنز تنها نماینده استان اصفهان در لیگ دسته یک کشور است اما به جز داور چهارم که از اصفهان است، تا به حال هیچ مسئولی در موقع بازی‌های این تیم در ورزشگاه حاضر نشده است و حتی هیئت فوتبال استان نیز به این تیم هیچ توجهی ندارد.

وی با انتقاد شدید از بی‌‌توجهی مسئولان ورزش استان به تیم فولاد نطنز افزود: بی‌توجهی بزرگ‌ترین مشکل پیش روی تیم فولاد نطنز است و بر خلاف مردم نطنز که این تیم را به خوبی پشتیبانی کرده‌اند، در اصفهان خبری از حمایت نیست.

چرخابی ادامه داد: در سایر استان‌های دیگر تمام تلاششان را به کار گرفته‌اند تا نمایندگانشان در دسته یک لیگ برتری شوند اما در استان اصفهان از حمایت خبری نیست.

وی با بیان اینکه برای بازی به هر ورزشگاهی می‌رویم، ۲۰ دقیقه اسامی مسئولان حاضر در ورزشگاه را اعلام می‌کنند، تاکید کرد: تبریز با وجود اینکه دو تیم تراکتورسازی و شهرداری تبریز را در لیگ برتر دارد اما باز هم تمام توانش را بسیج کرده تا زمینه لیگ برتری شدن تیم‌های فولاد گستر و ماشین‌سازی را فراهم کنند اما در اصفهان با تیم ما مثل غریبه‌ها برخورد می‌کنند.

چرخابی مصدومیت را یکی دیگر از مشکلات فولاد نطنز در این فصل ذکر کرد و گفت: چند بازیکن کلیدی تیم ما با مصدومیت مواجه شدند و نتوانستند تیم را همراهی کنند اما با یارگیری که در نیم فصل خواهیم داشت، درصدد برطرف کردن نقاط ضعف تیم هستیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>