«

»

دی ۲۹ ۱۳۸۹

چرخابی: فولاد نطنز در خانه هم غریب است

تیم فوتبال دسته اولی فولاد نطنز اصفهان با گذشت ۱۳ هفته از مسابقات لیگ دسته اول و پایان نیم فصل نخست این مسابقات، در حال حاضر با ۱۴ امتیاز در جایگاه یازدهم جدول قرار دارد.

حسین چرخابی، سرمربی تیم فولاد نطنز اصفهان در گفت‌وگو با ایمنا پیرامون نتایج این تیم در هفته‌های گذشته اظهار داشت: تیم ما در اصفهان هم غریب است و در بازی‌های داخل و خارج از خانه، مسئولان توجه چندانی به آن نداشته‌اند؛ در استان‌های دیگر مسئولان استانی همه تلاش خود را به کار می‌گیرند که تیم‌های دسته‌اولی راهی لیگ برتر شوند اما در اصفهان توجهی به تنها نماینده خود در لیگ دسته اول نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه باشگاه فولاد نطنز تنها باشگاه خصوصی در لیگ دسته اول فوتبال است، ادامه داد: مسئولان این باشگاه در سال‌های گذشته با برنامه‌ریزی مناسب برای حضور در عرصه ورزش اقدام کرده‌اند و امیدوارند که بازیکنان تیم ما بتوانند نتایج خوبی کسب کنند.

سرمربی تیم فولاد نطنز اصفهان گفت: مردم و مسئولان اصفهان نباید توجه خود را معطوف دو تیم سپاهان و ذوب‌آهن کنند بلکه باید برای ارتقای تیم ما نیز برنامه‌ریزی کنند و نباید تنها بر اساس نتایج چند هفته گذشته فولاد نطنز اظهار نظر کنند.

وی در مورد وضعیت بازیکنان ملی‌پوش تیم خود بیان داشت: ۴ بازیکن ما در اردوهای تیم ملی بودند و تنها ۴۸ ساعت قبل از بازی در اختیار تیم قرار گرفتند؛ یکی از بازیکنان ملی‌پوش با مصدومیت به تمرینات تیم بازگشت و به دلیل برنامه‌ریزی ضعیف، بازیکنان تیم ما ضرر می‌کنند.

چرخابی اضافه کرد: در روزهای آینده فضاهای خالی موجود در تیم را پر می‌کنیم و اختلافات خود را با تیم صدرنشین به حداقل می‌رسانیم تا بتوانیم برای صعود به لیگ برتر در جمع مدعیان قرار گیریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>