«

»

دی ۱۸ ۱۳۸۹

چرخابی: فدراسیون فوتبال باید دیدارهای فولاد نطنز را لغو می کرد

سرمربی تیم ‌فوتبال فولاد نطنز: فدراسیون فوتبال با توجه به حضور بازیکنان ما در اردوی تیم‌ملی امید باید دیدارهای ما در لیگ دسته اول را لغو می‌کرد.

حسین چرخابی سرمربی تیم فوتبال فولاد نطنز در گفت‌و‌گو با خبرنگار باشگاه خبری فارس«توانا» در رابطه با برگزاری دیدار هفته دوازدهم مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: متاسفانه فولاد با بدبیاری مواجه شده است که غیرقابل علاج است. ۴ بازیکن ما در اردوی آماده‌سازی تیم‌ملی امید حضور داشتند که طبق قانون فدراسیون فوتبال باید دیدارهای ما را لغو کنند که این امر انجام نشد.

وی افزود: بازیکنان تیم امید تا دیروز در اردوی تدارکاتی حضور داشتند و با توجه به مسافت طولانی که باید ۴ بازیکن فولاد نطنز تا اهواز برای رویارویی با مسجد سلیمان انجام دهند بازیکنان ما با خستگی و بدون یک‌جلسه تمرین به میدان خواهند رفت.

سرمربی فولاد نطنز افزود: کفاشیان همیشه نگران عدم همکاری باشگاه‌ها با فدراسیون فوتبال بوده است و در مقابل همکاری خوب باشگاه‌ها بخصوص فولاد نطنز که در آینده نیز ادامه خواهد داشت؛ متاسفانه هیچ همکاری از فدراسیون ندیده‌ایم.

دیدار تیم‌های فوتبال نفت مسجد سلیمان و فولاد نطنز از هفته دوازدهم لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور روز یک‌شنبه ۱۹ دی‌ماه در مسجد سلیمان برگزار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>