«

»

دی ۰۴ ۱۳۸۹

پیام خراسان حملات زیادی را انجام داد اما ما بردیم

سرمربی تیم فوتبال فولاد نطنز پس از پیروزی تیمش در مقابل پیام خراسان رضوی در مشهد گفت: پیام بهتر از ما بازی کرد اما ما پیروز شدیم و این یکی از ویژگی‌های فوتبال است که همیشه تیمی که بهتر بازی می‌کند، برنده نمی‌شود.

به گزارش ایسنا ، حسین چرخابی در جمع خبرنگاران افزود: پیام برای کسب سه امتیاز در خانه خود به مصاف ما آمده بود و بازی سختی را در مقابل این تیم پشت سر گذاشتیم، ما برای این بازی ۵ بازیکن خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم، امروز پیام بهتر از ما بازی کرد و حملات زیادی را هم انجام داد اما ما بردیم ولی این چیزی از ارزش‌های این تیم کم نمی‌کند.

وی در خصوص داوری این دیدار نیز گفت: بهتر است در مورد داوری خیلی صحبت نکنم زیرا که در لیگ دسته اول تمامی داوری‌های مشکل دارد، داوران زمانی می‌توانند عملکرد خوبی داشته باشند که دو رنگ درون زمین تفاوتی برای آن‌ها نداشته باشد، داور وقتی می‌خواهد خطایی را بگیرد، نباید تیم میزبان و یا میهمان برایش تفاوتی کند و اگر داوران اینطور رفتار کنند موفق خواهند بود.

وی افزود: داور دراین دیدار مدام بر علیه ما سوت می‌زد و دستش را به سمت دروازه ما می‌کرد تا بلکه یکی از این توپ‌ها درون دروازه ما برود.

چرخابی در خصوص گل مردود شده تیم پیام در دقیقه ۹۵ بازی خاطرنشان کرد: من صحنه را از دور دیدم، اگر توپ در میانه راه به کسی یا به دست دروازه‌بان خورده باشد تصمیم داور اشتباه بوده و گل باید قبول می‌شد و اگر به کسی نخورده تصمیم داور درست بوده است، اما به هر حال امروز روز خوب ما و روز بد تیم پیام بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>