«

»

دی ۲۲ ۱۳۸۹

چرخابی: مقام سوم نتیجه ایده‌آلی برای تیم ملی ایران است

سرمربی تیم فوتبال فولاد نطنز گفت: تیم‌های آسیایی با تمام توان در مسابقات جام ملت‌های آسیا شرکت کرده‌اند و اگر تیم ملی ایران بتواند عنوان سوم را کسب کند، به مقام قابل توجهی دست یافته است.

حسین چرخابی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: تیم‌های آسیایی برای حضور در این مسابقات با تدارکات زیادی آمده‌اند و بازی برابر آنها برای تیم ملی دشوار است، همچنان که دیدار با ایران برای آنها نیز مشکل است.

وی با اشاره به تساوی تیم‌های کره شمالی و امارات بیان داشت: هر چهار تیم هم گروه ایران، تیم‌های قدرتمندی هستند اما با توجه به تساوی این دو تیم و برد ایران، تیم کشورمان شانس بیشتری برای صعود از این گروه پیدا کرد.

چرخابی با بیان اینکه از همان ابتدا هم مشخص بود تیم ایران مصاف دشواری با عراق خواهد داشت، افزود: شرایط دو تیم به گونه‌ای بود که پیش‌بینی می‌شد این بازی حتما برنده دارد و نتیجه مساوی رقم نمی‌خورد، زیرا هر دو تیم به برد نیاز داشتند و برای رسیدن به گل حمله می‌کردند.

وی ادامه داد: تیم عراق ویژگی‌های خاصی دارد که می‌توان به سرعت بازیکنان و تکنیک آنها اشاره کرد، در تیم ایران نیز فیزیک بدنی مناسب بازیکنان موجب شده بود تا تیم ایران از ضربات ایستگاهی استفاده مناسبی داشته باشد.

چرخابی با اشاره به اینکه فیزیک بدنی مناسب و استفاده از ضربات ایستگاهی گل موجب پیروزی تیم ایران شد، تصریح کرد: در گل دوم هادی عقیلی دید دروازه‌بان و مدافع تیم عراق را کور کرد تا ضربه ایستگاهی ایمان مبعلی به گل تبدیل شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>