«

»

دی ۲۷ ۱۳۸۹

مسابقات قهرمانی پرورش اندام کاشان با حضور ۱۲ تیم از کاشان، آران و بیدگل و نطنز

رییس هیات پرورش اندام شهرستان کاشان گفت:۱۳۰ شرکت کننده درمسابقات قهرمانی پرورش اندام و بادی کلاسیک این شهرستان با هم به رقابت خواهند پرداخت.
‘محمد جهان آرایی’، ‌روز دوشنبه درگفت وگوبا ایرنا، با اشاره به برگزاری این مسابقات در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان اظهارداشت: این ورزشکاران، درقالب ۱۲ تیم از شهرستان های کاشان، آران و بیدگل و نطنز در این دوره از رقابت ها شرکت می کنند.
وی، حضور قهرمانان آسیا و جهان به عنوان داور و میهمان را از دیگر ویژگیهای بارز این دوره از مسابقات برشمرد.
وی افزود: نفرات برتر این مسابقات که به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و برای چندمین سال متوالی دراین شهرستان برگزارمی شود،‌ برای شرکت در مسابقات انتخابی استان اصفهان معرفی خواهند شد.
جهان آرایی، هدف از برگزاری این مسابقات را نیز ضمن ایجاد روحیه رقابت بین ورزشکاران، شناسایی استعدادهای برتر و تعیین سطح کیفی ورزشکاران پرورش اندام فعال در این رشته اعلام کرد.
مسابقات قهرمانی پرورش اندام و بادی کلاسیک کاشان با عنوان’جام شهدای ورزشکار کاشان’، یکم بهمن ماه سالجاری در سالن ورزشی جهان پهلوان تختی این شهرستان برگزار می شود.
هم اکنون ۲۹ باشگاه بدنسازی و پرورش اندام در شهرستان کاشان فعالیت می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>