«

»

دی ۰۳ ۱۳۸۹

فولاد نطنز ۱ – پیام مشهد ۰

تیم فوتبال فولاد نطنز عصر جمعه با نتیجه یک بر صفر تیم فوتبال پیام خراسان را در خانه خود شکست داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا ،تیم فوتبال فولاد نطنز توانست در راستای مسابقات هفته دهم لیگ دسته اول باشگاههای کشور که در ورزشگاه تختی مشهد برگزار شد، تیم پیام خراسان را در دقیقه سوم بازی با گل ‘جلال الدین علی محمدی’ شکست دهد.

تیم پیام خراسان بعد از گل خورده از فولاد نطنز حملات هجومی خود را بر روی دروازه تیم حریف افزایش داده به گونه ای که چهار مرتبه در هر دو نیمه مسابقه موقعیت خطرناکی را برای تیم فولاد نطنز ایجاد کرد.

حملات هجومی بازیکنان تیم پیام دو مرتبه توپ به میله دروازه تیم فولاد نطنز برخورد کرد.
‘حمید مروی’ بازیکن تیم پیام در دقیقه ۸۸ به واسطه خطای یکی از بازیکنان تیم فولاد نطنز گلی را وارد دروازه تیم حریف کرد ولی داور مسابقه گل را دو ضرب تشخیص داد و قبول نکرد.

تیم فولاد نطنز هم با همه توان تلاش خود را برای دفاع و حفظ نتیجه بازی متمرکز کرد.

‘داریوش رضاییان’، ‘مهتاج میثاقیان’ و ‘منصور توحیدیان’ به جای ‘وحید فارغ’،’شعیب آخوندی’، ‘فواد بغلانی’ برای تیم پیام خراسان به بازی رفتند.
همچنین ‘احسان عبداللهی’، مصطفی مهدوی’ و ‘جلال حق شناس’ هم برای تیم فولاد نطنز جایگزین ‘سید محسن موسوی’، شهریار شیروند’ و ‘مصطفی شجاعی’ شدند.

داوری این مسابقه را ‘محمد حسن شهریار پناه’ بر عهده داشت و ‘محمد جواد محمدی’ و ‘محمد حسن محمدی’ وی را در این قضاوت یاری می دادند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>