«

»

دی ۰۶ ۱۳۸۹

فولاد نطنز صدرنشین لیگ دسته اول ژیمناستیک ایران شد

مرحله سوم رقابت‌های لیگ دسته اول ژیمناستیک باشگاه‌های کشور با قهرمانی تیم فولاد نطنز به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، مرحله سوم رقابت‌های ژیمناستیک لیگ باشگاه‌های کشور در سه بخش دسته برتر، دسته یک و دو از روز گذشته به میزبانی استان کرمانشاه آغاز و ظهر امروز دوشنبه با شناخت قهرمانان به کار خود پایان داد.

در پایان مرحله سوم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور، تیم پرسپولیس تهران با ۸/۱۶۴ امتیاز در جایگاه نخست ایستاد. نوسازی مدارس خوزستان با ۸۵/۱۵۹ امتیاز دوم و نوسازی مدارس زنجان با ۸/۱۴۶ امتیاز عنوان سوم را کسب کرد.

در بخش قهرمان قهرمانان لیگ برتر باشگاه‌های کشور هاروت مردینیان از نوسازی مدارس خوزستان، وهاگن استپانیان و آرتور داوتیان از تیم پرسپولیس تهران به ترتیب عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند.

در رقابت‌های دسته یک تیم فولاد نطنز با ۵۰/۱۶۱ امتیاز، تربیت بدنی تبریز ۳۰/۱۵۱ امتیاز و هیئت ژیمناستیک ارومیه با ۸۵/۱۴۸ امتیاز اول تا سوم شدند.

هیئت ژیمناستیک استان تهران با ۵۵/۱۵۵ امتیاز، بهزیستی ایلام با ۹۰/۱۳۸ و  شرکت شهرک های صنعتی همدان با ۳۵/۱۲۷ هم در رده های اول تا سوم لیگ دسته دو باشگاه های ژیمناستیک ایران قرار گرفتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>