«

»

دی ۰۳ ۱۳۸۹

فقدان تمرکز در دقایق نخست مسابقه موجب شکست پیام خراسان شد

سرمربی تیم فوتبال پیام خراسان گفت: فقدان تمرکز بازیکنان در دقایق نخست مسابقه موجب شکست این تیم در مصاف با فولاد نطنز شد.

‘عباس چمنیان’ عصر جمعه بعد از مسابقه فوتبال تیمهای پیام خراسان و فولاد نطنز در گفت و گو با خبرنگاران در مشهد افزود: فقدان تمرکز بازیکنان تیم ما در دقایق نخستین بازی از جمله در خط دفاعی موجب شد تا بازیکنان تیم حریف به گل برتری دست یابند.
به گزارش ایرنا وی ادامه داد: تیم پیام خراسان بعد از خوردن گل نخست از همه توان برای هجوم به سمت دروازه تیم فیروز صفه استفاده و در چند مورد موقعیتهای خطرناکی را رای تیم حریف ایحاد کردند.
او خاطر نشان کرد: ما به سه امتیاز این مسابقه برای کاهش فاصله خود با تیمهای صدر جدولی گروه یک لیگ دسته یک نیاز داشتیم ولی متاسفانه با وحود همه تلاش بازیکنان این تیم ولی نتوانستیم به امتیاز برتری دست یابیم.
چمنیان گفت: در عین حال بازیکنان تیم پیام خراسان نتوانستند درخواستهای من را برای بازی بهتر در مقابل فولاد نطنز اجرا کنند چون در غیر این صورت به موقعیتهای بهتری برای کسب نتیجه برتری دست می یافتیم.
وی اظهارداشت: بازیکنان تیم فولاد نطنز هم بعد از زدن گل خود از همه توان برای دفاع و حفظ موقعیت برتری استفاده کردند.
وی با انتقاد از داوری این مسابفه گفت: متاسفانه اکثر داوری مسابفه های لیگ دسته اول کشور متعادل و مناسب نیست.
مسابفه تیمهای پیام خراسان و فولاد نطنز اصفهان در چارچوب هفته دهم لیگ دسته اول باشگاههای کشور عصر جمعه با پیروزی یک بر صفر فولاد نطنز خاتمه یافت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>