«

»

دی ۱۱ ۱۳۸۹

سالن ورزشی حجاب ویژه بانوان شهر نطنز افتتاح شد

به گزارش سایت فرمانداری شهرستان نطنز، سالن ورزشی حجاب ویژه بانوان شهر نطنز در تاریخ یکشنبه ۸۹/۱۰/۰۵ افتتاح شد.

این سالن ورزشی در مجموعه باغ بانوان نطنز و در زمینی به مساحت ۴۰۰ متر مربع واقع در خیابان ۱۷ شهریور جنب اداره پست  دایر می باشد

اعتبار این سالن ورزشی در قالب باغ بانوان نطنز و  در سال ۱۳۸۹ به تصویب رسید . این  سالن  با اعتبار نزدیک به ۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال از کل اعتبارات  تخصیصی  در مدت یک سال  تعمیر و تجهیز شد .

مجموعه باغ بانوان نطنز با مساحت  نزدیک به ۲۰۰۰ متر مربع در حال حاضر با سه سالن ، آماده ارائه خدمات به بانوان علاقه مند می باشد و در نظر است  انشاا… به یاری خداوند منان در آینده ای نزدیک با تشکیل کلاسهای مختلف هنری ، صنایع دستی ، آموزشی و ورزشی   خدمات  خود را توسعه دهد .

سالن ورزشی حجاب دارای انواع وسایل ورزشی پیشرفته در رشته های مختلف ورزشی مانند ژیمناستیک ، ایروبیک ،شطرنج ، تنیس روی میز بوده و قابل افزایش دررشته های  ووشو و کاراته نیز می باشد.

در مراسم افتتاح این سالن که امام جمعه و فرماندار شهرستان نطنز به همراه جمعی از مسئولین نهادها و ارگانها حضور داشتند حاج آقا طاحونی امام جمعه محترم در خصوص جهت دهی کلیه فعالیتها به سمت بصیرت افزایی و مقابله با تهاجم فرهنگی سخنانی بیان نموده و در ادامه فرماندار محترم شهرستان نطنز نیز طی سخنانی به اهمیت ورزش همراه با حفظ ارزشها اشاره نموده و از خواهران مسئول کانون بانوان خواستند تا با تلاش و همت مضاعف  زمینه رشد فرهنگی و آموزشی خواهران را در زمینه های مختلف فراهم نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>