«

»

دی ۱۱ ۱۳۸۹

تساوی ماشین ‌سازی در نطنز مقابل فولاد نطنز کم از پیروزی نیست

رئیس هیئت مدیره باشگاه ماشین ‌سازی گفت: تساوی تیم ماشین ‌سازی در نطنز مقابل فولاد این شهر کم از پیروزی نیست.

شهرام دبیری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: تیم فولاد نطنز از جمله تیم‌هایی است که در خانه خود کمتر به تیم‌های مهمان باج داده و به خوبی از امتیاز میزبانی استفاده می‌کند و حتی در جام حذفی شاهد حذف تیم‌های پرقدرت مس سرچشمه، استقلال اهواز و نفت تهران توسط فولاد نطنز بودیم.

وی تصریح کرد: در کنار این امتیاز شیرین، شاهد بازی تهاجمی تیم ماشین‌سازی بودیم و آثار مثبت حضور زوران اسملیسکی در تیم ماشین‌سازی هویداست.

رئیس هیئت مدیره باشگاه ماشین‌سازی، ارائه بازی‌های گروهی در تیم ماشین‌سازی را نکته بارز تیمش نامبرده و خاطرنشان کرد: ماشین‌سازی با سود بردن از دو امتیاز بازیکنان جوان و بازی گروهی می‌تواند آینده درخشانی پیش رو داشته باشد.

دبیری، کارنامه زوران را در دو بازی مثبت ارزیابی کرده و افزود: پیروزی تیم ماشین‌سازی مقابل مقاومت شیراز می‌توانست نخستین سه امتیاز زوران اسملیسکی در کارنامه‌اش ثبت کند که داوری ضعیف این پیروزی را از تیم ماشین‌سازی سلب کرد اما کسب دو تساوی در بازی‌های تحت رهبری زوران اسملیسکی نتیجه بدی محسوب نشده و من بر توانایی‌های وی اعتقاد داشته و مطمئنا تیم ماشین‌سازی بازی به بازی بهتر ظاهر می‌شود.

رئیس هیئت مدیره باشگاه ماشین‌سازی مهم‌ترین ضعف تیمش را عدم کسب نتایج مطلوب در بازی‌های خانگی ذکر کرده و گفت: ماشین‌سازی از پنج بازی خارج از خانه چهار تساوی کسب کرده و تنها یک بازی شکست خورده که آمار خوبی برای بازی‌های خارج از خانه محسوب می‌شود اما از شش بازی خانگی ماشین‌سازی در سه بازی مغلوب حریفان شده که عواملی چون ضعف داوری، برگزاری بازی‌ها در ورزشگاه‌های مختلف و عدم استفاده تیم ماشین‌سازی از امتیاز خانگی در این ناکامی‌ها موثر بوده و امیدواریم این روند از بازی‌های آتی ماشین‌سازی تغییر یابد.

دبیری در ادامه اظهار داشت: تعطیلات نیم فصل بهترین زمان برای ماشین‌سازی است تا این تیم با تمرینات منظم خود بتواند دور برگشت را پرقدرت ظاهر شود.

تیم ماشین‌سازی عصر روز گذشته در نطنز مقابل فولاد این شهر به تساوی یک بر یک دست یافت.
ماشین‌سازی در ۱۱ بازی خود صاحب ۹ امتیاز بوده و در رده سیزدهم جدول قرار دارد.
شهرداری یاسوج و تربیت یزد حریفان ماشین‌سازی تا پایان نیم فصل رقابت‌های لیگ دسته اول ایران هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>