«

»

دی ۰۱ ۱۳۸۹

چمنیان: با پیروزی بر فولاد نطنز، خود را به صدر جدول نزدیک‌تر خواهیم کرد

سرمربی تیم فوتبال پیام خراسان گفت: با کسب سه امتیاز از تیم فولاد نطنز خود را به صدر جدول نزدیک‌تر خواهیم کرد.

عباس چمنیان در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص دیدار روز جمعه تیمش در مقابل تیم فولاد نطنز در مشهد افزود: تیم در شرایط خوبی است و پیروزی موثر هفته گذشته شرایط تیمی و همچنین جدول رده‌بندی را بهبود بخشید و ما برای بازی این هفته کاملا آماده هستیم.

وی ادامه داد: برای اولین سال است که در گروه ما تیم‌ها رقابتی این چنین نزدیک با یکدیگر دارند و رقابت آن‌ها در جدول رده‌بندی فشرده و تنگاتنگ است به نحوی که با یک امتیاز جایگاه تیم‌ها در جدول تغییرات زیادی می‌کند و این باعث شده است که تیم‌ها با چنگ و دندان برای کسب امتیاز تلاش کنند.

سرمربی تیم فوتبال پیام خراسان درخصوص تیم فوتبال فولاد نطنز گفت: فولاد تیم بسیار خوبی است و از مربی با دانشی همچون چرخابی استفاده می‌کند که سابقه زیادی در لیگ دسته اول دارد و ما در مقابل این تیم بازی آسانی نخواهیم داشت اما اگر بازیکنان تیم با تمرکز به میدان رفته و برنامه‌های کادر فنی را اجرا کنند پیروزی دور از دسترس نیست.

چمنیان در خصوص غایبان تیمش در این دیدار گفت: بازیکن محروم نداریم ولی سلمان زحتمکش دچار آسیب‌دیدگی است و نمی‌تواند به میدان برود ضمن اینکه میلاد جعفری و علی واقف نیز دچار مصدومیت هستند اما تلاش می‌کنیم آن‌ها را به بازی روز جمعه برسانیم.

سرمربی تیم فوتبال پیام خراسان با اشاره به مشکلات مالی تیمش خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی نکته مهم در خصوص هر دو تیم فوتبال مشهد حمایت مسوولان از این دو تیم است،‌ این دو اکنون فرصت رسیدن به صدر جدول گروه خود و صعود را دارند و اگر به آن‌ها توجه نکنیم ممکن است خیلی زود برای حمایت از آن‌ها دیر شود.

وی افزود: در شرایط فعلی تیم پیام می‌تواند به صعود امیدوار باشد اما با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند. بازیکنان ما سعی کرده‌اند با وجود تمام این مشکلات بدون حاشیه کار کنند و تاکنون از جان مایه گذاشتند، اما دیگر زمان برای کمک به پیام در حال از دست رفتن است و تاکنون هیچ کدام از قول‌های مسوولان در جهت کمک به پیام عملی نشده است و وضعیت روز به روز بدتر می‌شود.

چمنیان تصریح کرد: در جلسه روز گذشته کادر فنی با مدیریت باشگاه وضعیت بغرنج تیم کار را به جایی رساند که صحبت از انتقال تیم به شهری دیگر که در آن مسوولان آن شهر به خاطر حرمت شهر خود هم که شده حاضر به کمک به تیمشان هستند مطرح شد و شاید مسوولان تیم تصمیم بگیرند پیام را به شهری دیگر در استان انتقال دهند.

وی ادامه داد: بخش عمده مشکلات تیم، مشکلات مالی است و در حالی که باید تاکنون ۴۰ درصد از قرارداد بازیکنان پرداخت می‌شد اما تنها دو درصد به آن‌ها پرداخت شده است ضمن اینکه مشکل عمده‌تر بحث امکانات و تجهیزات است و تا قبل از اینکه فرصت‌ها از دست نرفته است مسوولان باید فکری به حال پیام بردارند و از آن حمایت کنند.

سرمربی تیم فوتبال پیام خراسان از هواداران تیمش خواست برای کمک به تیم خود روز جمعه در ورزشگاه تختی حاضر شوند.

1 comment

 1. ...طرقي

  عزیززاده به مس کرمان پیوست
  عزیززاده به مس کرمان پیوست

  سایت رسمی حمید استیلی::: مدافع تیم فوتبال سپاهان اصفهان تا پایان فصل جاری به مس کرمان پیوست.
  با توافق مدیران عامل باشگاه‌های فولاد مبارکه سپاهان و صنعت مس کرمان، حمید عزیززاده مدافع تیم فوتبال سپاهان تا پایان رقابت‌های لیگ برتر امسال به جمع نارنجی‌پوشان کرمانی پیوست.

  سپاهان اصفهان ، مس کرمان ، هشجین نیوز ، hashjin news ،

  سایت رسمی حمید استیلی::: به دنبال درخواست رسمی و حضور برهانی‌نژاد، مدیر عامل باشگاه مس کرمان در اصفهان و دفتر باشگاه سپاهان و درخواست یاری وی از مدیر عامل فولاد مبارکه سپاهان برای تقویت تیم مس کرمان به عنوان یکی از نماینده‌های ایران در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، با موافقت محمدرضا ساکت، امیر قلعه‌نوعی و هیأت مدیره باشگاه سپاهان و با رضایت حمید عزیززاده؛ این بازیکن تا پایان فصل نهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران به تیم فوتبال صنعت مس کرمان پیوست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>