«

»

دی ۰۳ ۱۳۸۹

چرخابی: بازیکنان فولاد نطنز مزد زحمات و تمرینهای مستمر خود را گرفتند

سرمربی تیم فوتبال فولاد نطنز گفت: بازیکنان ما مزد زحمات و تمرینات مستمر خود را در مسابقه با پیام خراسان گرفتند.

‘حسین چرخابی’ عصر جمعه بعد از مسابقه تیمهای فولاد نطنز و پیام خراسان در مشهد در گفت و گو با خبرنگاران افزود: بعد از شکست برابر تیم مس رفسنجان، همه تلاش خود را برای کسب نتیجه برتری در این رقابت قرار دادیم.

به گزارش ایرنا، وی در عین حال مسابقه تیمهای فولاد نطنز و پیام خراسان را بسیار سخت اعلام کرد و گفت: ما در این مسابقه پنج بازیکن مصدوم و محروم داشتیم.

وی گفت: تیم پیام خراسان هم در این بازی بسیار خوب بازی می کرد و در مسابقه فوتبال روزی برای ما خوب و برای پیام بد و یا بر عکس این قضیه هم صادق است.

وی اظهارداشت: داور مسابقه های فوتبال نباید در قضاوت خود تبعیضی بین تیمهای میهمان و یا میزبان اعمال کند.
وی بیان کرد: داور این مسابقه برخی مواقع از خطاهای تیم پیام خراسان چشم پوشی می کرد و در مقابل خطاهای تیم فولاد نطنز را به راحتی می گرفت.

وی در زمینه گل تیم پیام که توسط داور مسابقه قبول نشد، نیز گفت: داور مسابقه بلافاصله بعد از شوت بازیکن تیم پیام که منجر به گل شد دست خود را به نشانه خطای حرکت دو ضرب بالا برده بود و در واقع درست قضاوت کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>