«

»

آذر ۰۷ ۱۳۸۹

چرخابی: جدایی فولاد نطنز از باشگاه سپاهان به مسائل حاشیه ای مربوط نیست

تیم فوتبال فولاد نطنز که قرار بود به مدت یکسال تحت نظر باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اداره شود از این باشگاه جدا شد اما سرمربی این تیم جدا شدن تیم فوتبال فولاد نطنز از باشگاه سپاهان را به مسائل حاشیه ای مربوط نمی داند.

حسین چرخابی روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا، افزود: باشگاه سپاهان آنگونه که باید برای تیم فوتبال فولاد نطنز دلسوزی و توجه نمی کرد و همین عامل باعث شد تا مسوولان تیم ترجیح بدهند اداره تیم را به صورت مستقل در اختیار بگیرند.

تیم فولاد نطنز با خرید امتیاز تیم سپاهان نوین در لیگ دسته اول باشگاههای کشور شرکت کرد و براساس قرارداد منعقده بین دو باشگاه مقرر شده بود به مدت یکسال باشگاه سپاهان اداره امور تیم فولاد نطنز را عهده دار شود.

چرخابی افزود: چنانچه مسائل دیگری باعث شده تا مسوولان فولاد نطنز برخلاف قرارداد منعقده با باشگاه سپاهان ، خود اداره امور تیم فوتبال فولاد نطنز را بر عهده بگیرند از آن بی خبرم.
تیم فوتبال فولادنطنز که براساس قرارداد منعقد شده با باشگاه سپاهان قرار بود از امکانات ورزشگاه اختصاصی سپاهان ( صفاییه مبارکه ) استفاده کند ، دیدارهای آتی خود را در ورزشگاه شهید منصوری نطنز برگزارخواهد کرد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد نطنز در این باره گفت: در دیدار قبلی تماشاگران زیادی برای حمایت ما از نطنز به اصفهان آمدند و به نظرم برگزاری دیدارهای این تیم در نطنز به نفع ماست.
وی اظهارداشت: شاید یکی از دلایلی که باعث جدایی فولاد نطنز از سپاهان شد همین موضوع باشد، زیرا فرماندار نطنز هم از مسوولان تیم خواسته بود تا مدیریت تیم را به صورت مستقل زیر نظر بگیرند.

چرخابی اظهارداشت: در هفته سه جلسه در اصفهان و دو جلسه در نطنز تمرین می کنیم و دیدارهای خانگی را نیز در ورزشگاه شهید منوچهری نطنز با حضور تماشاگران نطنزی برگزار می کنیم .

سرمربی تیم فولاد نطنز درباره وضعیت این تیم نیز گفت: وضعیت بدی نداریم اما درهفته های گذشته به دلیل مصدومیت چند بازیکن ، با کمبود نیرو مواجه شدیم که امیدواریم این مشکل با آماده شدن بازیکنان مصدومیت برطرف شود.

وی افزود: تیم ما هم اکنون با ۵ امتیاز و یک بازی کمتر نسبت به سایر تیم ها در رده یازدهم گروه نخست لیگ دسته اول باشگاههای کشور قرار دارد در حالیکه تیم اول با ۱۱ امتیاز و یک بازی بیشتر در صدر قرار گرفته است.

چرخابی اظهارداشت : در صورتیکه بتوانیم در بازی عقب افتاده پیروز شویم نسبت به تیم صدرنشین سه امتیاز کمتر داریم و امیدواری ما برای صعود از این مرحله افزایش می یابد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>