«

»

آذر ۱۷ ۱۳۸۹

نگاهى به ۴ بازى امروز در لیگ دسته اول

جابجایى احتمالى در صدر جدول

رقابتهاى لیگ دسته اول فوتبال ایران امروز با انجام ۴ بازى از سر گرفته مى شود. دیدارهایى که از گروه (یک) این بازیها انجام مى شود به احتمال بسیار باعث جابجایى در صدر جدول خواهد شد.

فولاد نطنز – همیارى اراک
تیم ۷ امتیازی فولاد نطنز امروز در خانه میزبان تیم همیارى اراک است، دیدارى که براى نطنزى ها از اهمیت بسیار بالایى برخوردار است. چرا که چنین به نظر مى رسد که حالا دیگر روستاهاى اطراف نطنز هم باور کرده اند که مى توانند براى خود در فوتبال دلمشغولى خوبى داشته باشند و به همین دلیل هم آنها نیز اندک اندک حمایت شان را اعلام کرده بر تعداد حامیان این تیم تازه وارد افزوده اند جوانان روستاهای نسران ، اوره ، طامه ، ابیانه، برزرود و شهرهاى همجوار دیگر قطعاً امروز به ورزشگاه شهید منوچهرى نطنز خواهند رفت تا در راه رسیدن این تیم به پیروزى کمک حالشان باشند، چرا که خوب مى دانند یک پیروزى ۳ امتیازى آنها را هم امتیاز با همیارى اراک در رده اى بالاتر این تیم در میانه جدول گروه یک قرار خواهد داد.

گل گهر سیرجان – نفت مسجد سلیمان
تیم پنجم جدول رده بندى لیگ یک امروز کار بسیار سختى را در خانه خود پیش رو دارد. کارى سخت که چنانچه سیرجانى ها بتوانند از عهده آن به خوبى برآیند، آنگاه جایشان را با حریف صدرنشین عوض خواهند کرد.حساسیت اصلى دیدار امروز دیدار سیرجان در این است که گل گهر نمى خواهد، جاى نفت مسجد سلیمان را بگیرد و نفت هم به هر شکل ممکن نمى خواهد از جایگاهى که در حال حاضر در اختیار دارد پایین بیاید تفاوت ۲ امتیازى ۲ تیم باعث شده است تا نگاههاى بسیارى در گروه یک این رقابتها به این بازى معطوف شود.

شهردارى یاسوج – کاوه تهران
تیم قعرنشین جدول گروه یک یعنى شهردارى یاسوج امروز در خانه میزبان تیم کاوه تهران است. تیمى که در ۷ بازى گذشته چهره پرفراز و نشیبى از خود به نماش گذاشته است.یاسوجى هاى ۶ امتیازى که با همین تعداد امتیاز در صفحه جدول، تیمهاى
ماشین سازى تبریز و اتکاى گلستان را پایین تر از خود مى بینند، باید نهایت استفاده از بازى خانگى امروز را ببرد تا فاصله اش با تیمهاى قعرنشین دیگر بیشتر از چیزى که در حال حاضر هست بشود.حریف امروز شهردارى یاسوج کاوه تهران است، تیمى که با ۱۰ امتیاز امروز جاى ششم جدول رده بندى را به خود اختصاص داده است و مهم هم نیست که از این میدان دست خالى خارج شود.

مقاومت سپاسى – پیام خراسان
جدال ۲ تیم لیگ برترى در لیگ دسته اول مى تواند جذابیت هاى خاص خودش را داشته باشد. در حال حاضر نه مقاومت سپاسى آن تیم گذشته غلام پیروانى است و نه پیام آن تیمى است که روزى در لیگ برتر براى خود بر و بیایى را داشت.مقاومت سپاسى در حال حاضر تیم چهارم جدول است و این در حالیست که حریف این تیم پیام با۹ امتیاز در جاى هشتم جدول جا خوش کرده است.
مقاومتى ها در بازى خانگى خود علاوه بر نگاهى که به نتیجه بازى امروز شیراز دارند، نیم نگاهى هم به دیگر نتایج بالانشینان جدول خواهند داشت تا ببینند که چطور مى توانند با یک اشتباه جاى آنها را در بالاى جدول بگیرند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>