«

»

آذر ۱۴ ۱۳۸۹

فولاد نطنز ایده ‌آل از نیم‌ فصل دوم به میدان می رود

فولاد نطنز روز جمعه مقابل کاوه تهران به تساوی یک بر یک دست یافت تا با ۷ بازی در جایگاه یازدهم جدول رده‌بندی قرار گیرد.

حسین چرخابی، سرمربی تیم فولاد نطنز در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا پیرامون نتایج تیم اصفهانی در مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور اظهار داشت: برای برد به میدان رفته بودیم و روز جمعه یکی از بازی‌های خوب خود را انجام دادیم؛ تا دقیقه‌ای که گل خوردیم تیم مقابل هنوز نتوانسته بود محوطه جریمه ما را ببیند و تنها بر روی یک چرخش استثنایی بازیکن تیمشان به گل رسیدند.

وی با بیان اینکه فولاد نطنز در نیمه نخست ۴ موقعیت ۱۰۰ درصد گل را از دست داد، تصریح کرد: نیمه دوم تیم مقابل کاملا دفاعی بازی کرد و توپ و زمین در اختیار بازیکنان تیم ما بود و فولاد نطنز تنها مشکل گلزنی داشت اما از نظر فوتبالی عملکرد خوبی داشت.

سرمربی تیم فولاد نطنز با بیان اینکه صدرنشین گروه یک لیگ آزادگان ۵ بازی خانگی داشته است، بیان داشت: فولاد نطنز ۷ جای خالی دارد و هفته گذشته مقابل اتکا گلستان روی نیمکت ذخیره‌های ما تنها ۴ بازیکن نشسته بودند؛ با کمبود بازیکن مواجه هستیم و باید در روزهای آینده نسبت به جذب بازیکن اقدام کنیم.

وی در مورد جایگاه فولاد نطنز در جدول رده‌بندی لیگ دسته اول خاطرنشان کرد: شرایط کنونی ما بهتر از شرایط سپاهان نوین ۳ فصل پیش که به لیگ برتر صعود کرد، به شمار می‌رود؛ به نظر من لیگ امسال بسیار دشوارتر از سال‌های گذشته به شمار می‌رود و قهرمان این لیگ، با امتیازی بالغ بر ۴۰ تا ۴۵ امتیاز به لیگ برتر صعود می‌کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>