«

»

آذر ۱۲ ۱۳۸۹

فوتبال توریسم ورزشی را در نطنز پویا کرد

به گفته رئیس اداره میراث فرهنگی نطنز با شروع بازی‌های تیم فوتبال فولاد نطنز، توریسم ورزشی این شهرستان هم کلید خورد.

به گزارش میراث آریا و به نقل از روابط عمومی اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری نطنز احمد رضا قاسمی در این باره گفت: توریسم ورزشی و پرداختن به این رشته از صنعت گردشگری، از اولین مصوبات کار گروه گردشگری بود که با همت مدیر عامل شرکت فولاد نطنز و تلاش مسئولان شهرستان اجرایی شد.

وی افزود: شهرستان نطنز با توجه به استعداد درخشان در این زمینه می‌تواند به یکی از مراکز توریسم ورزشی کشور تبدیل شود.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری نطنز با مثبت ارزیابی کردن خدمات شرکت فولاد گفت: یکی از خدمات بزرگ و مثبت شرکت فولاد که در تاریخ این شهرستان هم ثبت خواهد شد راه اندازی همین تیم فوتبال است.

قاسمی تأکید کرد: در حال حاضر که فوتبال به عنوان یک موضوع روز و داغ مطرح است با این خدمت بزرگ، به طور قطع خدمات بزرگتری هم به شهر خواهد شد و دوام این بحث هم به ارتباطات و همکاری‌های بین بخشی ادارات و ارگان‌های دیگر بستگی دارد.

وی ادامه داد: توجه به این رشته و رشته‌های دیگر صنعت گردشگری ورزشی چون کوهنوردی، صخره نوردی، کویر نوردی، رالی، دوچرخه سواری، اسب سواری و اسکی می‌تواند یکی از راهکار‌های تحقق مسافرت به این شهرستان و خروج از وضعیت فعلی باشد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه وقتی از این طریق گردشگر و مسافر جذب کنیم در واقع انگیزه برای سرمایه گذاری سرمایه داران ایجاد کرده‌ایم، اظهار داشت: سرمایه گذاران با احساس امنیت مضاعف، سرمایه خود را در ایجاد زیر ساخت‌ها هزینه می‌کنند.

قاسمی ما ضمن قدردانی از مدیر عامل فولاد شهرستان نطنز از دیگر مسئولان ورزشی شهرستان هم خواست با جدیت هر چه تمام دیگر رشته‌های ورزشی که کمک مؤثری به جذب توریست و معرفی و شناسایی این شهرستان‌می‌کند، پویا کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>