«

»

آذر ۲۹ ۱۳۸۹

در فصل جاری ۲۸ تیم به قهرمانی می ‌اندیشند

سرمربی سابق تیم سپاهان که در حال حاضر در تیم دسته یکی فولاد نطنز به فعالیت می‌پردازد در هفته‌های گذشته بارها بر دشوار بودن مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور در فصل جاری تاکید بسیاری کرده است.

حسین چرخابی در گفت‌وگو با ایمنا پیرامون این بازی‌ها اظهار داشت: بارها گفته‌ام که لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور در سال جاری با هیچ‌یک از لیگ‌های قبل شباهت ندارد و این لیگ بسیار دشوار است؛ پارسال بسیاری از تیم‌ها در بازی‌های مختلف شکست‌های سنگینی را متحمل می‌شدند اما امسال تیم‌ها بسیار به یکدیگر نزدیک بوده و نتایج و تفاضل گلها بسیار پایین است.

وی ادامه داد: به نظر من امسال در لیگ، ۲۸ تیم برای قهرمانی، صعود به لیگ برتر و همچنین عدم سقوط به لیگ دسته دوم فوتبال می اندیشند، بنابراین همه کار سختی در پیش داشته و هیچ کس نمی‌تواند بگوید تیمی در یک بازی از پیش برنده یا از پیش بازنده است.

سرمربی تیم فولاد نطنز در مورد تیم مس رفسنجان و بازی تیمش مقابل این تیم بیان داشت: مس رفسنجان در خانه خود و با حمایت تماشاگرانش به مصاف ما می‌آید و با شرایطی که دارد اگر دو بازی معوقه‌اش را با پیروزی پشت سر بگذارد، صدر جدول را به اختیار خود در می‌آورد.

وی اضافه کرد: مطمئن باشید که در این بازی برای پیروزی به میدان می‌رویم و اجازه نمی‌دهیم بازیکنان مس رفسنجان مهاجمان ما را مهار کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>