«

»

آذر ۲۹ ۱۳۸۹

حضور دو تیم اصفهانی در لیگ قهرمانی آسیا نشان از اتفاق جدیدی است

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: خوشحالیم که در ورزش اصفهان باشگاه‌هایی مانند سپاهان، ذوب‌آهن، فولاد ماهان، فولاد نطنز و گیتی‌پسند فعالیت دارند و افتخار آفرینی می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، محمدرضا ساکت شنبه شب در نشست خبری مدیرعامل و سرمربیان تیم‌های لیگ برتری سپاهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حضور قدرتمند دو تیم سپاهان و ذوب‌آهن در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال و لیگ قهرمانان آسیا حاصل برنامه کوتاه مدت، حمایت فدراسیون و اشتباهات تاثیرگذار داوری نیست، بلکه به مجموعه‌ای از بایدها و ضرورت‌ها وابسته است.
وی ادامه داد: خوشحالیم که در ورزش اصفهان باشگاه‌هایی مانند سپاهان، ذوب‌آهن، فولاد ماهان، فولاد نطنز و گیتی‌پسند فعالیت دارند و افتخار آفرینی می‌کنند.
ساکت با اشاره به بزرگداشت روز سپاهان بیان داشت: این روز بزرگ را که در تاریخ باشگاه ثبت شده است، بهانه کردیم تا ظرفیت‌‌های باشگاه را در دو بخش بانوان و آقایان به محضر اصحاب رسانه برسانیم.
وی با بیان اینکه در روز سپاهان از محمود کریمی تجلیل می‌شود، افزود: کریمی اسطوره اخلاق باشگاه است که همه علاقه‌مندان به فوتبال به وی علاقه دارند.
ساکت با گلایه از رفتارهای تبعیض آمیز نسبت به تیم‌های اصفهانی تاکید کرد: آپارتاید ورزشی حقیقت تلخی است که در ورزش ایران وجود دارد و تنها راه مقابله با این پدیده ادامه قدرتمندی تیم‌های اصفهانی است.
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان اصفهان با اشاره به ناکام ماندن پروسه انتقال مدیریت نقش جهان به اصفهان یادآور شد: از مسئولان محترم استان خواهشمندیم این پروژه را در اولویت قرار دهند تا مبادا به فراموشی سپرده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>