»

آذر ۰۶ ۱۳۸۹

سلام

به وبسایت ورزش نطنز خوش آمدید

با تبریک اعیاد قربان و غدیر به تمام همشهریان، تصمیم به راه اندازی وبسایتی خبری با طراحی نسبتاً حرفه ای در مورد ورزش  شهرستان نطنز گرفته و امیدوارم گامی هر چند کوچک در اطلاع رسانی و پیشرفت ورزش شهرستان باشد.

اولین بازی خانگی تیم فوتبال فولاد نطنز در  جمعه گذشته  از سری مسابقات  لیگ دسته اول جام آزادگان در ورزشگاه نطنز برگزار شد. این اتفاق نقطه عطفی در ورزش شهرستان است که با ادامه انجام مسابقات خانگی فولاد نطنز در شهر نطنز هم تیم فولاد نطنز از امتیاز میزبانی و هواداران خود استفاده می کند و هم وجود باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد نطنز، باعث شکوفا شدن استعدادهای منطقه می گردد و روحیه ورزشکاری در جوانان افزایش می یابد.

شایسته است از مدیریت محترم مجتمع فولاد نطنز و نیز مسئولین، دست اندرکاران و مربیان تیم فولاد نطنز کمال تشکر داشت و برای تیم آرزوی موفقیت کرد. امیدواریم سال آینده شاهد حضور موفق تیم فوتبال فولاد نطنز در لیگ برتر کشور باشیم.

ما را از نظرات ارزنده خود بهره مند سازید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

می‌توانید از این تگ‌های اچ‌تی‌ام‌ال استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>